تبلیغ 1 اتیه

 

 

درباره وب سایت آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد

در وب سایت "آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد" شناسایی چالشها و نیازهای مدیران در حوزه ی مالی و حسابداری در جذب و انتقال دانش مورد نیاز جهت حل این چالشها از طریق روشهای موثر یادگیری از جمله تولید محتوای چند رسانه ای برنامه ریزی شده است که در جهت ارتقاء دانش حسابداری و سواد مالی مدیران عامل، هیأت مدیره و مدیران ارشد شرکتها در سازمان ها و همچنین مدیران و کارکنان دولت در امورمالی و بازرگانی می باشد.

آنچه یک مدیر از مالی باید بداند

مدیران باید با دانش و اطلاعات مدیریت مالی به صورت مبتدی و کاربردی آشنا باشند تا بتوانند عوامل حیاتی و مهم شرکت را مدیریت کنترل اجرا کنند. همچنین اهمیت و نقش اطلاعات مالی و حسابداری در ایفای هر یک از وظایف مدیریت اعم از پیش بینی و برنامه ریزی، هدف گذاری، هدایت، کنترل و انگیزش بر همه مدیران کاملاً آشکار می باشد. آشنا بودن مدیران غیر مالی با اصول و مفاهیم مالی و حسابداری کمک می کند تا تصمیماتی که آثار مالی کوتاه مدت و بلند مدت دارند بهتر اتخاذ شود. در این راستا "مرکز آموزش الکترونیک آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد" دوره های آموزشی مجازی ویژه علاقه مندان به این حیطه را گردآوری و تدوین کرده است. جهت ثبت نام/ پیش ثبت نام در دوره ها کلیک نمائید.

سایر خدمات وب سایت

با وبسایت " آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد" همسو شوید...

 عضویت در وب سایت و میز کار کاربر

با عضویت در وب سایت " آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد " به شماری از خدمات رایگان تیم دسترسی خواهید داشت. پس از عضویت، امکان مشاهده میزکار شخصی وجود دارد. آموزش و پژوهش، مشاوره و پشتیبانی، مشارکت در تیم و امکان دسترسی در طرح های ارائه شده تیم به صورت مستقیم، از طریق "میزکار کاربر" در دسترس می باشد.

 

 

 

 

 پیشنهاد ویژه وب سایت

باتوجه به اینکه بسیاری از خدمات و محصولات تیم بصورت پکیج خدمات و در طرح های مختلف ("طرح همراه با تیم"، "طرح همگام با تیمطرح همیار با تیم" و "طرح همکار با تیم") قرار گرفته است، این فرصت وجود دارد که هر شخص با خرید "طرح همراه با تیم" به مبلغ 15.000 تومان، به میزان 20.000 تومان شارژ کیف پول دریافت نماید و علاوه بر بهره مندی از خدمات "طرح همراه با تیم"، به هنگام خرید سایر طرح ها (تبدیل طرح همراه با تیم به سایر طرح های مذکور) بر حسب نیاز و علاقه، از این میزان شارژ رایگان نیز استفاده نماید.

 

 

 

پورتال حَسمان (حسابداری و مالی تیم متفکران) به سرپرستی دکتر تفتیان، در زمینه ارتقاء سواد مالی برای بخش های مختلف مخاطبین بصورت حضوری و مجازی در قالب طرح های نوآورانه، آموزش و مشاوره آماده ارائه خدمت می باشد. این پورتال در مسیر موفقیت علمی و شغلیِ مالی و حسابداری در سطوح مختلف جامعه نیز سهیم است و در راستای ایجاد محیطی پویا و شاداب با محوریت دانش و یادگیری که مشوق و تسهیل گر فرآیند رشد و بالندگی افراد باشد، گام بر میدارد. همه افراد این تیم همگام با یکدیگر در فرآیندهای آموزشی ساده و منسجم، مفاهیم مالی و حسابداری را عمیق و کاربردی یاد میگیرند و یاد میدهند.

پورتال تیم متفکران مالی دکتر تفتیان

عضویت در پورتال

 
 
 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی